Dodací podmínky, poštovné, balné

Osobní vyzvednutí

Zboží je možné vyzvednout v prodejně Equitation, Světlice40, 39601 Humpolec. Zboží bude k odběru nejpozději do 3 pracovních dnů od objednávky, o čemž bude kupující informován prostřednictvím emailu. Při odběru zboží je nutné předložit potvrzení objednávky. Osobní odběr je vždy ZDARMA. Zboží je třeba vyzvednout do 3 pracovních dnů od jeho vyskladnění. Po uplynutí 3 pracovních dnů je zboží uvolněno do volného prodeje a není možné si ho rezervovat.

Objednané zboží je expedováno prostřednictvím společnosti PPL.

Společnost PPL

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg a délky 200cm. Rozvoz je stanoven ve všední dny od 8:00 do 21:00. Pokud vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

V případě, že charakter zboží neumožňuje zabalit zásilku po jednom kusu, platí se poštovné za každý balík.

Ceník

Cena dopravy / uvedená cena je včetně DPH/

Doprava na Slovensko:

Doprava je zajišťována společností PPL. Platbu je třeba uskutečnit bankovním převodem na základě faktury, kterou vám zašleme mailem na adresu, kterou jste uvedli v registraci (zkontrolujte si její správnost). Po připsání částky na náš účet vám obratem odešleme zboží společností PPL. Dopravce PPL vás bude o dodávce informovat na telefoní číslo, které jste uvedli v registraci(zkontrolujte si jeho správnost).

Cena zásilky do zahraničí se pohybují od 10 Euro v závislosti na hmotnosti a objemu balíku.

V případě, že charakter zboží neumožňuje zabalit zásilku do jednoho balíku a je nutné zboží rozdělit do více balíků, platí se poštovné za každý balík.

UPOZORNĚNÍ: U objednávky, kde váha bude přesahovat 25kg, bude účtováno dvojnásobné poštovné (tzn. 1dobírka = maximálně 25kg).

Balné

Ke každé objednávce využívající přepravní službu je účtováno balné/ vč. DPH/: