O nás

Jezdecké potřeby Equitation byly založeny v roce 2007 paní Hanou Moravcovou a panem Josefem Bubeníkem. Cílem obou spolumajitelů ,bylo a i nadále je, vytvořit zázemí pro jezdecký sport na Vysočině se zbožím, které napomáhá k dosažení maximální spokojenosti jak koní, tak i jejich jedců popř. chovatelů.

Od počátku máme skladem více jak 1000položek a naše sklady se nustále zvyšují, čímž se stáváme jedním z mála e-shopů, kde je možnost dodání zboží již do druhého dne.

Naši dodavatelé jsou osvědčení výrobci kvalitního zboží jak z CZ značka Kentaur, VVS Verneřovice, Běstovice, Farnam tak z delé Evropy značky Fleck, Roeckl,Leovet, Ekkia, Waldhausen, Wintec, Stueben, E Jeffries/Spojené královaství/, Gera Ferro-plast, Hill Brush Company /Spojené Království/, Horka International, Casco,Horze,Norton, Veredus, Usg, HKM Sport Equipment, Hobo Shoes, Meister Hufeisen. V roce 2008 jsme se stali výhradním dovozcem pro celou Evropu originálních australských kabátů, bund a klobouků od firmy The Australian Coat Company Pty Ltd.