Obchodní podmínky

EQUITATION, HASKY-SPED s.r.o.
Světlice 40
39601 Humpolec
IČO: 26082705
DIČ: CZ26082705
Tel.: 00420 – 606736067

FAX: 00420 – 565 532672
e-mail: info@equitation.cz

1.Objednávky
a/ Veškeré objednávky došlé na naši e-mail adresu či přijaté telefonicky jsou považovány za závazné, nejsou-li stornovány ještě v den objednání.
b/ Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s Obchodními podmínkami platnými pro internetovou prodejnu EQUITATION, HASKY-SPED s.r.o..

2. Dodací lhůta
a/Doba expedice objednávky je od 1 do 7 pracovních dnů po obdržení objednávky.
b/ Pokud objednané zboží není zrovna na skladě a doba expedice by byla delší než 7 pracovních dní, budeme zákazníka o této skutečnosti informovat na uvedenou e-mail adresu či telefonicky, se sdělením skutečné doby expedice. Stejně tak zákazníka informujeme v případě, že objednané zboží bude již například vyprodáno a nebudeme je moci dodat.

3. Záruční podmínky
a/ Společnost EQUITATION, HASKY-SPED s.r.o. poskytuje na veškeré zboží, s výjimkou zboží podléhající rychlé zkáze nebo jehož životnost nemůže být naplněna, záruční dobu v délce platné dle obecných zákonných předpisů.
• 24 měsíců při prodeji pro soukromou spotřebu (§ 620 občanského zákoníku )
• 12 měsíců pokud je kupující podnikatel a výrobek kupuje pro podnikatelskou činnost (§ 429 obchodního zákoníku)
c/ Záruka se vztahuje pouze na závady, které jsou jednoznačně způsobeny vadou materiálu nebo výrobní vadou.
d/ Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

4. Převzetí zboží, reklamace
a/ Při převzetí zásilky si pečlivě zkontrolujte její obal a obsah. Pokud zjistíte vadu postupujte následovně:
Obal zásilky je viditelně poškozen: Zkontrolujte obsah zásilky, pokud došlo ke škodě, sepište s dopravcem (řidičem) zápis o vzniklé škodě a neprodleně nás informujte. Do zápisu uveďte čitelně datum, místo, rozsah škody a osoby, které zápis sepsaly, včetně jejich podpisů.
Obal zásilky není viditelně poškozen, ale po kontrole obsahu: druh nebo počet zboží neodpovídá dodacímu listu, nebo je zboží poškozeno – Nejpozději do 48 hodin od dodání nás informujte.
b/ Záruční doba počíná běžet dnem předání zboží. Kupující má právo do 14 dnů od převzetí vrátit zboží, které omylem objednal, avšak pouze za podmínky, že zboží bude vráceno zjevně nepoužité a nepoškozené, v neotevřeném originálním obalu se všemi příslušnými etiketami a dokladem o prodeji(paragon, faktura nebo dodací list při platbě kartou). Výměna zboží je možná pouze v rámci skupiny (rajtky za rajtky, deka za deku, kamaše za kamaše….). Z výměny či vrácení zboží je vyloučeno zboží vyráběné (objednané) na zakázku, knihy, kalendáře, elektronické nosiče, krmiva a krmné doplňky a zboží prodávané v rámci doprodeje či zlevněné. Případnou reklamaci se snažíme vyřídit co nejrychleji - během několika málo dnů - vždy však bude vyřízena v zákonné lhůtě, tzn. nejpozději do 30 dnů. Poštovné hradí zákazník (neposílat na dobírku!). Pokud nám bude balík poslán na dobírku, nemůžeme jej přijmout.
Reklamace se nevztahuje na obvyklé opotřebení věci způsobené jejím užíváním!

5. Rezervace zboží
a/ Rezervace zboží jsou možné do 5 pracovních dnů. Do rezervace nelze dát zboží v likvidaci nebo ve slevě. Rezervace nad 5 pracovních dnů pouze proti nevratné záloze ve výši 10% z prodejní ceny zboží.

6. Ceny
a/ Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
b/ Odběry zákazníků s možností poskytnutí slev Vám budou přiznány po individuální domluvě.
c/ Ceny uvedené v našem ceníku jsou platné ode dne zveřejnění a ztrácejí svou platnost vydáním ceníku následujícího.
d/ Veškeré zboží dodávané firmou Equitation, HASKY-SPED s.r.o. zůstává jejím majetkem až do úplného zaplacení kupní ceny odběratelem.
e/ Kupní cena bude považována za zaplacenou teprve připsáním celé kupní ceny za samostatnou část dodávky na běžný účet prodávajícího nebo uhrazením v hotovosti v pokladně prodávajícího nebo na dobírku.

7. Dodání zboží
a/ Zboží Vám doručí přepravní služba PPL a k ceně objednávky bude účtováno dopravné ve výši 166.98,- Kč do 5 Kg podle aktuálního ceníku přepravce.
b/ Osobně: při osobním odběru.
c/ Pokud nastane situace, kdy z vaší objednávky některá nebo některé z položek nebudou skladem, zašleme vám alespoň tu nebo ty položky, které jsou ihned k dispozici po konzultaci s Vámi.

8. Ochrana osobních dat
a/ Od zákazníka vyžadujeme pouze nezbytně nutné základní údaje, potřebné k vyřízení vlastní objednávky.
b/ Veškeré osobní údaje poskytnuté zákazníkem jsou maximálně chráněny před zneužitím, jsou využívány výhradně pro komunikaci se zákazníkem a nejsou poskytovány žádné třetí straně!

Další dotazy Vám rádi zodpovíme na info@equitation.cz
nebo
tel.: 00420 606 736067