Kategorie

Skokové sedlo Stubben Edelweiss CS

Skokové sedlo Stubben Edelweiss CS
Skokové sedlo Stubben Edelweiss CS Skokové sedlo Stubben Edelweiss CS
Model: STUEDELWEISSCS
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 41 997,08Kč
Bez daně: 34 708,33Kč

Skokové sedlo Stubben Edelweiss CS

Jak inovativní tak funkční Close Contact skokové sedlo  vyrobené z vysoce kvalitní full-grain hovězí kůže. Kvůli zvýšeným ocel. vystužím od Stubben  sedlo  umožňuje jezdci se dostat ještě blíže ke koni. Kromě toho, model Edelweiss NT je mimořádně pohodlný. Toto sedlo je zvláště vhodný pro ambiciózní skokové jezdce.
 
Stubben vytvořil také novou inovaci zvanou Equi-Soft®. Sedlo technologie Stubben Equi-Soft® se skládá ze tří částí. Vy a váš kůň se bude cítit rozdíl.


 Sedlo Stubben Equi-Soft® bude v obchodech od konce listopadu 2013.

 

BIOMEX® sedlo TECHNOLOGY

  Novinkou pro zmírnění jezdce páteře

· Páteř a jezdecký sport
· Anatomie a sedlo
·Měření tlaku

   "BIOMEX" technologie - vyvynuto ve spoluprácís -  Klinik Gut - Švýcarská přední nemocnice na ortopedii, úrazové péče a tělovýchovy ve Svatém Mořici, a také s profesionálními jezdci, Stubben společnost vyvinula jedinečný design sedlo.Biomex sedadlo umožňuje jezdci sedět a jezdit způsobem, který je zdravý a jedinečně uvolňuje napětí zad.
Bolesti zad jsou civilizace číslo jedna onemocnění.
  O 80 až 90% lidí v západních průmyslových zemích trpí bolesti zad alespoň jednou v životě. Jezdci někdy stěžují na bolesti zad, přibližně 23,8% ve skutečnosti bolesti zad při jízdě a 55,2% po jízdě na koniZde jsou různé důvody pro bolesti zad.  S novým Biomex posedlím je možné, aby se zabránilo nesprávnému držení těla.


 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: